OMEGLE PARANORMAL OLAY ŞAKASI VOL 2 [GÜLME GARANTİLİ!!]

OMEGLE PARANORMAL OLAY ŞAKASI VOL 2 [GÜLME GARANTİLİ!!]


Buda keş ha. Ne?
-Bu çocuk keş. Keş’mi ? arkanda biri fotoğraf çekti. Kapının orda biri fotoğraf çekti kimdi o ?
-Fotoğrafmı. 😀 Aynen. Aynen amk bak orda piçin biri var. Piçin biri ihihiğ. Oturuyom sen nabıyon. Bizde oturuyoz be, nerdensin ? İstanbul kartal sen ? Bursa. Bursa’mı ? (Bursa fener) Oooo Bursa fener nere la ? Fenerbahçe’limisin ? Sen İstanbul kartal.
Bizde Bursa fener. Hehh Bursa fener bende fenerbahçe sandım. Espiri yaptım agaaaaa. Kafası güzel lan bunun. Belli belli. Bu hayatta kafası güzel olan yaşıyor agaaa. Ama, ama kafası güzel olan’da erkenden gömülüyor agaaa. Sen rahat ol agaaa. Öğrencimisiniz ? Yok kardeşim. Açık. Açıktan okuyorsun he. Yaş kaç ?
-21 Diğerinin yaşı kaç ?
-19 Hehh iyi.
-Senin yaş kaç ? 19. Benden’sin agaaa. Sendenim de ben madde kullanmıyorum kardeşim. Alköl’de kullanmıyorum.
-Kullan kullan mutluluktur. Ananı s*kerim ışıkmı kapandı ? Biz alkölsüzde mutlu insanız. Tuborg tuborg s*kiyor öldürüyor unutma bunu. Tuborg red iç o zaman. Shot iç shot. Shot işte red. Red shot. Mother f*cker. Sen varya adamsın.
-Eyvallah kardeşim sende. Sende adamsın.
-Eyvallah. Bursa’ya gelinde takılalım sizinle. Bursa inegöl’e gelicem zaten birgün. İnegöl uzak be aga oraya gelme. Napalım canımız köfte çekti. Gel ben sana inegöl köfte yediririm bizim burda var. Kendi ellerimle mangal yapcam agaaaa. Xd Oooo sen varya sen. (Arkadan)-Agaaaağğ) Kralsın. Olum da*şak geçmeyin lan. Arkadakilere selam söyle. Aleyküm selam kardeşim. Benle da*şak geçcek.Dinle dinle Benle da*şak geçcek adamın ta*şağını keserim ona öyle söyle. Gel kes kardeş ağh ananın
-Doğrudur. Gel kes kardeş.
-70 kilo’yum 60’ı ta*şak. Ananı skym Olum arkada noluyor lan yanıp sönüyor amk ehehe. Alkölün etkisindesin sen beya ne ışığı. Yok lan arkada birşey yanıp sönüyor. Beyler arkada birşey yanıp sönüyor ha. Allah çarpsın bende gördüm. Birşey yanıp sönüyor.
-Lan bir gidip bakın belki yangın vardır. Beyler birşey yanıp sönüyor ha ciddiyim. Hacı sizdemi içtiniz ?
-Kur’an çarpsın bende gördüm. Bak ben alköl kullanmadım Ağzıma bile 1 kere sürmedim. Birşey yanıp söndü arkada. Valla bende gördüm. Lan arkada birşey geçiyor lan.
Lan birşey geçiyor lan. Lan arkanızda. Pencere’ye bakın 😮 korktu biraz. Bak yalan söylüyorsam ***** çocuğuyum. Olum arkanızdan birşey geçiyor lan. Birşey yanıp sönüyor arkada birşey. Kardeşim yemin ediyorum bende gördüm birşey geçtiğini. Ha bak yanındaki de görmüş inanmıyorsun amk. Xd Tamam birşey dicemde.
Aga bu çocuk içmiş. Ben buna inanmam neyine inanayım içmiş Kardeşim ben ediyorum ama. Aaaa o ışık. Bak o yanıp sönüyordu işte. Ha bak ışık yanıp sönüyordu bak işte o ışık O ışık ??075* işte yandı söndü işte o ışık. heuıhgbajksdhjkasd Belki elektirikten dolayıdır birşeydir ya. Doğrudur kardeşim ben bilemem de bak yandı söndü. Kendi gözlerimle gördüm. Bende gördüm.
-Doğru söylüyor arkadaş yani sen ona inan bence. Kafası güzel ama taşıyordur belki.(güzel laf) Ya olabilirde ne bileyim. İnanmıyor amk ya (güzel oyunculuk lan Xd) Amk eve hırsız girse. Aaa bak yine birşey geçti bak evliya çarpsın birşey geçti. Aga o değilde ses geldimi ? Ben sanki ses duydum ya. Kardeşim bak ses gelmiyorda buraya birşey geçiyor. Ordan gölge gibi bak yalan söylemiyorum. Bak gülüyorum ama yalan söylemiyorum. Ya zaten senin gülmen benide güldürüyor. Zaten o yüzden inanasım gelmiyor. Tuğrul bak çıkalım birader. Ekmek musap çarpsın ki anamın babamın üzerine yemin. Ederimki birşey geçiyor bak ben annemin babmın üzerine. Bak yemin etmem ama birşey geçti arkadan. Bak buda yemin ediyor. O nerden görüyor ki. Ben burdan görüyorum.
-Kardeşim ordan görünüyor. Göt kadar yer var aramızda. Ya korkutmayın olum. Ya işten gelmişiz Lan olum bende gördüm diyorum bende bende. Bak durbi dur bak bak susun bir söyle. Bak kur’an çarpsın birşey geçiyor. Namaz kılıyor haa 😀 namaz kılan insan. (ahahah aq ya) Ya s*ktir git. Kanka namaz kılmıyorda. Olum hadi çocuk bizi kandırıyor dicem çocuk burdaki. Işığı nasıl kapatıp açcak amk. Kardeşim ben evliyamıyım ordaki ışığı. Kapatıp açıyım amk. Ananı s*kim x2. Allah belamı versin. Allah belamı versin. Beyler. Ya dur olum ya. Korkmaya başladım zaten. Bak yemin ediyorum altıma sıçtım. Aga siz ciddimisiniz ya. Kardeş. Allah çarpsın diyor. Ananı s*kim piskolojim bozuldu.(buda korktu baya) Anamın babamın üzerine yemin ediyorum bak. Kapıyı kapat kardeşim bak kapıyı kapat. Valla çıkalım birader. Kardeşim gidin bir bakın Allah çarpsın birşey geçiyor. Aga ben şimdi oraya nasıl gidiyim korkutuyonuz. Ahahah göt korkusundan gidemiyor.(birazdan görcez) Ananı sikim partisi başlasın. Olum. Emrecan. Tekrar izleyelim. Burdan itibaren sıçmışız aq. Tezgah bunlar ha. adsadffas. Olum. Beyler hani bize inanmamıştınız. Beyler bize inanmamıştınız. A bu çocuk yüzünden ha. Lan kapı açıldı. LANNN. Ananı s*kim telefon. Beyler ta*şakmı geçiyonuz. Birşey dicem ya. Birisi var.(gördü aq). Birisi var. Bak bak birisi var. Görüyonmu bak gölgeyi. Beyler video’mu çekiyonuz napıyorsunuz amk. Beyler Lan kapıyı kapa kapıyı. Lan diğer çocuk nerde. Ya o gitti. Amk atladı aşağıya, biz 2. kattayızda. Sağlam ya birşey yok onda. Aga sen şş emrecan sen git bir. Babamı felan çağır ya. Ananı s*kim.x1 Ananı s*kim.x2 Ya ananı s*kim bende atlıyom. Ehuehhehu. Asdajdhajks bu napıyor aq sadajkhdjasehuehu. Kapattı durduruyom. Beraber abi beraber. Hadi 3 kişi.Xd İzlediğiniz için teşekkür ederiz birdahaki video’da görüşmek üzere hoşcakalın. Music:Alper eğri sexy girl

84 thoughts on “OMEGLE PARANORMAL OLAY ŞAKASI VOL 2 [GÜLME GARANTİLİ!!]”

  1. Bu Videoyu İzleyen Herkez Adam Emeğini Veriyor Sizden Rica Ediyorum Adama Abone Olun Bu Tür Videoyu Kim Yapsa İyi Yapamaz Adam 5 Seri Oluşturacak

  2. yanlız bunalrın sakası olmas bı anda gercek olur musalatr oldguu an enkotu helekı en kotu cın padisah cini olene kadar seısınle yasar ve senı ucurumda n atar bobreklerıknden tut herseyını cıkarıp yerler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *